GLKS Unia Żabików - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 83, wczoraj: 98
ogółem: 214 357

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Logowanie

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2010-08-26 Podlasie Biała Podlaska II 6:1 Lesovia Trzebieszów zobacz ›
2010-08-26 Granica Terespol 2:0 Sokół Adamów zobacz ›
2010-08-26 LKS Dobrń 1:0 Lutnia Piszczac zobacz ›
2010-08-26 Unia Krzywda 2:1 GLKS Rokitno zobacz ›
2010-08-26 Orkan Wojcieszków 3:0 ŁKS Łazy zobacz ›
2010-08-26 Victoria Parczew 4:1 Grom Kąkolewnica zobacz ›
2010-08-26 Unia Żabików 2:1 Agrosport Leśna Podlaska zobacz ›
2010-08-26 Lesovia Trzebieszów 1:3 Unia Żabików zobacz ›
2010-08-29 Grom Kąkolewnica 1:1 Agrosport Leśna Podlaska zobacz ›
2010-08-29 ŁKS Łazy 0:3 Victoria Parczew zobacz ›
2010-08-29 GLKS Rokitno 0:2 Orkan Wojcieszków zobacz ›
2010-08-29 Lutnia Piszczac 4:0 Unia Krzywda zobacz ›
2010-08-29 Sokół Adamów 5:0 LKS Dobrń zobacz ›
2010-08-29 Podlasie Biała Podlaska II 3:1 Granica Terespol zobacz ›
2010-09-05 Granica Terespol 3:1 Lesovia Trzebieszów zobacz ›
2010-09-05 LKS Dobrń 0:1 Podlasie Biała Podlaska II zobacz ›
2010-09-05 Unia Krzywda 1:1 Sokół Adamów zobacz ›
2010-09-05 Orkan Wojcieszków 1:2 Lutnia Piszczac zobacz ›
2010-09-05 Victoria Parczew 3:2 GLKS Rokitno zobacz ›
2010-09-05 Agrosport Leśna Podlaska 3:0 ŁKS Łazy zobacz ›
2010-09-05 Unia Żabików 3:0 Grom Kąkolewnica zobacz ›
2010-09-12 Lesovia Trzebieszów 3:2 Grom Kąkolewnica zobacz ›
2010-09-12 ŁKS Łazy 0:3 Unia Żabików zobacz ›
2010-09-12 GLKS Rokitno 3:2 Agrosport Leśna Podlaska zobacz ›
2010-09-12 Lutnia Piszczac 0:2 Victoria Parczew zobacz ›
2010-09-12 Sokół Adamów 4:0 Orkan Wojcieszków zobacz ›
2010-09-12 Podlasie Biała Podlaska II 3:1 Unia Krzywda zobacz ›
2010-09-12 Granica Terespol 2:0 LKS Dobrń zobacz ›
2010-09-19 LKS Dobrń 2:0 Lesovia Trzebieszów zobacz ›
2010-09-19 Unia Krzywda 0:0 Granica Terespol zobacz ›
2010-09-19 Orkan Wojcieszków 1:1 Podlasie Biała Podlaska II zobacz ›
2010-09-19 Victoria Parczew 1:0 Sokół Adamów zobacz ›
2010-09-19 Agrosport Leśna Podlaska 1:3 Lutnia Piszczac zobacz ›
2010-09-19 Unia Żabików 3:4 GLKS Rokitno zobacz ›
2010-09-19 Grom Kąkolewnica 3:0 ŁKS Łazy zobacz ›
2010-09-26 Lesovia Trzebieszów 3:0 ŁKS Łazy zobacz ›
2010-09-26 GLKS Rokitno 2:1 Grom Kąkolewnica zobacz ›
2010-09-26 Lutnia Piszczac 2:2 Unia Żabików zobacz ›
2010-09-26 Sokół Adamów 1:2 Agrosport Leśna Podlaska zobacz ›
2010-09-26 Podlasie Biała Podlaska II 0:0 Victoria Parczew zobacz ›
2010-09-26 Granica Terespol 2:4 Orkan Wojcieszków zobacz ›
2010-09-26 LKS Dobrń 3:2 Unia Krzywda zobacz ›
2010-10-03 Unia Krzywda 1:2 Lesovia Trzebieszów zobacz ›
2010-10-03 Orkan Wojcieszków 2:4 LKS Dobrń zobacz ›
2010-10-03 Victoria Parczew 2:0 Granica Terespol zobacz ›
2010-10-03 Agrosport Leśna Podlaska 4:5 Podlasie Biała Podlaska II zobacz ›
2010-10-03 Unia Żabików 1:2 Sokół Adamów zobacz ›
2010-10-03 Grom Kąkolewnica 1:2 Lutnia Piszczac zobacz ›
2010-10-03 ŁKS Łazy 4:2 GLKS Rokitno zobacz ›
2010-10-10 Lesovia Trzebieszów 3:2 GLKS Rokitno zobacz ›
2010-10-10 Lutnia Piszczac 5:1 ŁKS Łazy zobacz ›
2010-10-10 Sokół Adamów 1:0 Grom Kąkolewnica zobacz ›
2010-10-10 Podlasie Biała Podlaska II 6:2 Unia Żabików zobacz ›
2010-10-10 Granica Terespol 5:1 Agrosport Leśna Podlaska zobacz ›
2010-10-10 LKS Dobrń 2:4 Victoria Parczew zobacz ›
2010-10-10 Unia Krzywda 1:1 Orkan Wojcieszków zobacz ›
2010-10-17 Orkan Wojcieszków 3:4 Lesovia Trzebieszów zobacz ›
2010-10-17 Victoria Parczew 1:0 Unia Krzywda zobacz ›
2010-10-17 Agrosport Leśna Podlaska 2:5 LKS Dobrń zobacz ›
2010-10-17 Unia Żabików 1:4 Granica Terespol zobacz ›
2010-10-17 Grom Kąkolewnica 1:2 Podlasie Biała Podlaska II zobacz ›
2010-10-17 ŁKS Łazy 1:0 Sokół Adamów zobacz ›
2010-10-17 GLKS Rokitno 0:0 Lutnia Piszczac zobacz ›
10  2010-10-24 Lesovia Trzebieszów 2:1 Lutnia Piszczac zobacz ›
10  2010-10-24 Sokół Adamów 2:1 GLKS Rokitno zobacz ›
10  2010-10-24 Podlasie Biała Podlaska II 1:1 ŁKS Łazy zobacz ›
10  2010-10-24 Granica Terespol 2:1 Grom Kąkolewnica zobacz ›
10  2010-10-24 LKS Dobrń 6:2 Unia Żabików zobacz ›
10  2010-10-24 Unia Krzywda 1:1 Agrosport Leśna Podlaska zobacz ›
10  2010-10-24 Orkan Wojcieszków 2:5 Victoria Parczew zobacz ›
11  2010-10-31 Victoria Parczew 1:1 Lesovia Trzebieszów zobacz ›
11  2010-10-31 Agrosport Leśna Podlaska 3:9 Orkan Wojcieszków zobacz ›
11  2010-10-31 Unia Żabików 0:1 Unia Krzywda zobacz ›
11  2010-10-31 Grom Kąkolewnica 4:0 LKS Dobrń zobacz ›
11  2010-10-31 ŁKS Łazy 5:1 Granica Terespol zobacz ›
11  2010-10-31 GLKS Rokitno 1:2 Podlasie Biała Podlaska II zobacz ›
11  2010-10-31 Lutnia Piszczac 0:1 Sokół Adamów zobacz ›
12  2010-11-07 Lesovia Trzebieszów 3:3 Sokół Adamów zobacz ›
12  2010-11-07 Podlasie Biała Podlaska II 0:1 Lutnia Piszczac zobacz ›
12  2010-11-07 Granica Terespol 1:3 GLKS Rokitno zobacz ›
12  2010-11-07 LKS Dobrń 3:4 ŁKS Łazy zobacz ›
12  2010-11-07 Unia Krzywda 2:0 Grom Kąkolewnica zobacz ›
12  2010-11-07 Orkan Wojcieszków 1:2 Unia Żabików zobacz ›
12  2010-11-07 Victoria Parczew 7:1 Agrosport Leśna Podlaska zobacz ›
13  2010-11-11 Agrosport Leśna Podlaska 2:3 Lesovia Trzebieszów zobacz ›
13  2010-11-11 Unia Żabików 2:2 Victoria Parczew zobacz ›
13  2010-11-11 Grom Kąkolewnica 1:0 Orkan Wojcieszków zobacz ›
13  2010-11-11 ŁKS Łazy 3:0 Unia Krzywda zobacz ›
13  2010-11-11 GLKS Rokitno 3:0 LKS Dobrń zobacz ›
13  2010-11-11 Lutnia Piszczac 2:3 Granica Terespol zobacz ›
13  2010-11-11 Sokół Adamów 0:1 Podlasie Biała Podlaska II zobacz ›
14  2011-04-03 Lesovia Trzebieszów 1:6 Podlasie Biała Podlaska II zobacz ›
14  2011-04-03 Granica Terespol 1:0 Sokół Adamów zobacz ›
14  2011-04-03 Lutnia Piszczac 4:2 LKS Dobrń zobacz ›
14  2011-04-03 GLKS Rokitno 1:0 Unia Krzywda zobacz ›
14  2011-04-03 ŁKS Łazy 2:0 Orkan Wojcieszków zobacz ›
14  2011-04-03 Grom Kąkolewnica 0:1 Victoria Parczew zobacz ›
14  2011-04-03 Unia Żabików 4:4 Agrosport Leśna Podlaska zobacz ›
15  2011-04-10 Granica Terespol 3:7 Podlasie Biała Podlaska II zobacz ›
15  2011-04-10 Unia Żabików 0:0 Lesovia Trzebieszów zobacz ›
15  2011-04-10 Agrosport Leśna Podlaska 2:2 Grom Kąkolewnica zobacz ›
15  2011-04-10 Victoria Parczew 1:0 ŁKS Łazy zobacz ›
15  2011-04-10 Orkan Wojcieszków 1:0 GLKS Rokitno zobacz ›
15  2011-04-10 Unia Krzywda 0:1 Lutnia Piszczac zobacz ›
15  2011-04-10 LKS Dobrń 2:1 Sokół Adamów zobacz ›
16  2011-04-17 Lesovia Trzebieszów 4:1 Granica Terespol zobacz ›
16  2011-04-17 Podlasie Biała Podlaska II 2:1 LKS Dobrń zobacz ›
16  2011-04-17 Sokół Adamów 0:1 Unia Krzywda zobacz ›
16  2011-04-17 Lutnia Piszczac 4:0 Orkan Wojcieszków zobacz ›
16  2011-04-17 GLKS Rokitno 1:1 Victoria Parczew zobacz ›
16  2011-04-17 ŁKS Łazy 2:0 Agrosport Leśna Podlaska zobacz ›
16  2011-04-17 Grom Kąkolewnica 1:2 Unia Żabików zobacz ›
17  2011-05-01 Grom Kąkolewnica 2:4 Lesovia Trzebieszów zobacz ›
17  2011-05-01 Agrosport Leśna Podlaska 3:1 GLKS Rokitno zobacz ›
17  2011-05-01 Victoria Parczew 1:5 Lutnia Piszczac zobacz ›
17  2011-05-01 Orkan Wojcieszków 2:2 Sokół Adamów zobacz ›
17  2011-05-01 Unia Krzywda 0:1 Podlasie Biała Podlaska II zobacz ›
17  2011-05-01 LKS Dobrń 6:0 Granica Terespol zobacz ›
17  2011-05-03 Unia Żabików 4:2 ŁKS Łazy zobacz ›
18  2011-05-08 Lesovia Trzebieszów 2:3 LKS Dobrń zobacz ›
18  2011-05-08 Granica Terespol 0:2 Unia Krzywda zobacz ›
18  2011-05-08 Podlasie Biała Podlaska II 6:0 Orkan Wojcieszków zobacz ›
18  2011-05-08 Sokół Adamów 2:5 Victoria Parczew zobacz ›
18  2011-05-08 Lutnia Piszczac 3:0 Agrosport Leśna Podlaska zobacz ›
18  2011-05-08 GLKS Rokitno 2:1 Unia Żabików zobacz ›
18  2011-05-08 ŁKS Łazy 3:1 Grom Kąkolewnica zobacz ›
19  2011-05-15 ŁKS Łazy 4:3 Lesovia Trzebieszów zobacz ›
19  2011-05-15 Grom Kąkolewnica 3:1 GLKS Rokitno zobacz ›
19  2011-05-15 Unia Żabików 0:3 Lutnia Piszczac zobacz ›
19  2011-05-15 Agrosport Leśna Podlaska 3:3 Sokół Adamów zobacz ›
19  2011-05-15 Victoria Parczew 1:0 Podlasie Biała Podlaska II zobacz ›
19  2011-05-15 Orkan Wojcieszków 4:3 Granica Terespol zobacz ›
19  2011-05-15 Unia Krzywda 1:3 LKS Dobrń zobacz ›
20  2011-05-22 Lesovia Trzebieszów 2:2 Unia Krzywda zobacz ›
20  2011-05-22 LKS Dobrń 4:1 Orkan Wojcieszków zobacz ›
20  2011-05-22 Granica Terespol 2:7 Victoria Parczew zobacz ›
20  2011-05-22 Podlasie Biała Podlaska II 5:2 Agrosport Leśna Podlaska zobacz ›
20  2011-05-22 Sokół Adamów 0:1 Unia Żabików zobacz ›
20  2011-05-22 Lutnia Piszczac 3:1 Grom Kąkolewnica zobacz ›
20  2011-05-22 GLKS Rokitno 2:4 ŁKS Łazy zobacz ›
21  2011-05-29 GLKS Rokitno 4:1 Lesovia Trzebieszów zobacz ›
21  2011-05-29 ŁKS Łazy 3:3 Lutnia Piszczac zobacz ›
21  2011-05-29 Grom Kąkolewnica 1:2 Sokół Adamów zobacz ›
21  2011-05-29 Unia Żabików 0:2 Podlasie Biała Podlaska II zobacz ›
21  2011-05-29 Agrosport Leśna Podlaska 0:2 Granica Terespol zobacz ›
21  2011-05-29 Victoria Parczew 1:0 LKS Dobrń zobacz ›
21  2011-05-29 Orkan Wojcieszków 1:2 Unia Krzywda zobacz ›
22  2011-06-05 Lesovia Trzebieszów 5:2 Orkan Wojcieszków zobacz ›
22  2011-06-05 Unia Krzywda 0:1 Victoria Parczew zobacz ›
22  2011-06-05 LKS Dobrń 2:4 Agrosport Leśna Podlaska zobacz ›
22  2011-06-05 Granica Terespol 0:0 Unia Żabików zobacz ›
22  2011-06-05 Podlasie Biała Podlaska II 4:0 Grom Kąkolewnica zobacz ›
22  2011-06-05 Sokół Adamów 2:3 ŁKS Łazy zobacz ›
22  2011-06-05 Lutnia Piszczac 4:1 GLKS Rokitno zobacz ›
23  2011-06-12 Lutnia Piszczac 4:1 Lesovia Trzebieszów zobacz ›
23  2011-06-12 GLKS Rokitno 1:1 Sokół Adamów zobacz ›
23  2011-06-12 ŁKS Łazy 1:3 Podlasie Biała Podlaska II zobacz ›
23  2011-06-12 Grom Kąkolewnica 2:4 Granica Terespol zobacz ›
23  2011-06-12 Unia Żabików 4:2 LKS Dobrń zobacz ›
23  2011-06-12 Agrosport Leśna Podlaska 1:1 Unia Krzywda zobacz ›
23  2011-06-12 Victoria Parczew 3:0 Orkan Wojcieszków zobacz ›
24  2011-06-19 Lesovia Trzebieszów 1:2 Victoria Parczew zobacz ›
24  2011-06-19 Orkan Wojcieszków 2:1 Agrosport Leśna Podlaska zobacz ›
24  2011-06-19 Unia Krzywda 3:1 Unia Żabików zobacz ›
24  2011-06-19 LKS Dobrń 3:3 Grom Kąkolewnica zobacz ›
24  2011-06-19 Granica Terespol 8:1 ŁKS Łazy zobacz ›
24  2011-06-19 Podlasie Biała Podlaska II 4:0 GLKS Rokitno zobacz ›
24  2011-06-19 Sokół Adamów 1:1 Lutnia Piszczac zobacz ›
25  2011-06-23 Sokół Adamów Lesovia Trzebieszów 00:00
25  2011-06-23 Lutnia Piszczac Podlasie Biała Podlaska II 00:00
25  2011-06-23 GLKS Rokitno Granica Terespol 00:00
25  2011-06-23 ŁKS Łazy LKS Dobrń 00:00
25  2011-06-23 Grom Kąkolewnica Unia Krzywda 00:00
25  2011-06-23 Unia Żabików Orkan Wojcieszków 16:00
25  2011-06-23 Agrosport Leśna Podlaska Victoria Parczew 00:00
26  2011-06-26 Lesovia Trzebieszów Agrosport Leśna Podlaska 00:00
26  2011-06-26 Victoria Parczew Unia Żabików 00:00
26  2011-06-26 Orkan Wojcieszków Grom Kąkolewnica 00:00
26  2011-06-26 Unia Krzywda ŁKS Łazy 00:00
26  2011-06-26 LKS Dobrń GLKS Rokitno 00:00
26  2011-06-26 Granica Terespol Lutnia Piszczac 00:00
26  2011-06-26 Podlasie Biała Podlaska II Sokół Adamów 00:00

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Reklama

Ostatnie spotkanie

Unia Krzywda 3:1 Unia Żabików
2011-06-19, 00:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Lesovia Trzebieszów 1:2 Victoria Parczew
Orkan Wojcieszków 2:1 Agrosport Leśna Podlaska
Unia Krzywda 3:1 Unia Żabików
LKS Dobrń 3:3 Grom Kąkolewnica
Granica Terespol 8:1 ŁKS Łazy
Podlasie Biała Podlaska II 4:0 GLKS Rokitno
Sokół Adamów 1:1 Lutnia Piszczac

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Sokół Adamów - Lesovia Trzebieszów
Lutnia Piszczac - Podlasie Biała Podlaska II
GLKS Rokitno - Granica Terespol
ŁKS Łazy - LKS Dobrń
Grom Kąkolewnica - Unia Krzywda
Unia Żabików - Orkan Wojcieszków
Agrosport Leśna Podlaska - Victoria Parczew

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.